Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

O nás

dobrykutil.sk tím

Dobrýkutil.sk vznikol na konci roka 2015 ako  e-shop stavebnín MPL Stavro, s.r.o. so sídlom v Trenčíne.

V prvom roku fungovania sme budovali obchodný systém a vyberali pre vás najvhodnejší sortiment, ktorý by bolo možné posielať priamo ku vám domov prostredníctvom kuriérskych partnerov.

Prvú objednávku na Bochemit (Bochemit - Optimal bezfarebný 5kg (BOCHEMIT 07.05)) sme vybavili 10.9.2015 a poslali sme ju zákazníkovi do Prešova.

V pomerne krátkej dobe ste nás začali objavovať a spoznávať cez farby, náradie a hydroizolácie. Cez zimné obdobie ste sa na nás obracali s objednávkami na kúpeľňový nábytok, radiátory a vane.

Členov tímu tvoria:

  1. Ing. Majka Ronecová - v r. 2015 ešte slečna Bartošová (na fotografii druhá z prava). Majka je dušou nášho obchodu. Stará sa o komunikáciu s vami - našími zákazníkmi, o komunikáciu s kuriérskymi spoločnosťami, o komunikáciu s webdevelopermi, o marketing - tvorba newslettrov, komunikácia na sociálnych sieťach, o vybavovanie objednávok, o celkovú správu obchodu atď. kontakt: majka@dobrykutil.sk
  2. Ing. Terézia Ronecová (na fotografii druhá z ľava). Terézia ma na starosti ekonomické riadenie podniku. 
  3. blogerka Zuzka H. - pre vás pripravuje zaujímavé články, ktoré sa pravideľne objavujú v našom blogu a ktoré vám Majka posiela cez newsletter.
  4. PPC špecialista Jano - pripravuje reklamné kampane a pomáha s prevádzkou obchodu u nášho webdevelopera.
  5. SEO špecialista Marián - má na starosti SEO, Heureku a ostatné cenové vyhľadávače.
  6. odborník na farby Robo S. - vám poradí pri vašich otázkach súvisiacich s farbami.

 

V súčasnosti, vďaka silnému partnerstvu s našími dodávateľmi, vám vieme poskytnúť služby a poradenstvo spojené najmä s farbami, príslušným náradím, hydroizoláciami, silikónmi, tmelmi a lepidlami.

Z týchto oblastí sa preto snažíme pre vás prinášať pravidelný blog a novinky.

Naša kamenná predajňa sa nachádza na adrese: Rybárska 3, 911 01 Trenčín

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.