Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Hydroizolácia

Tie časy, keď ste kvôli každej maličkosti museli bežať do, v lepšom prípadne len jednej, kamennej predajne, sú našťastie dávno preč. U dobrého kutila nájdete komplexnú ponuku značkového hydroizolačného materiálu za výbornú cenu. Hydroizolácia je rozdelená do podkategórií a tak sa orientácia a samotný nákup stávajú ešte komfortnejšími a jednoduchšími.

Profesionálov aj domácich kutilov potešia kvalitné produkty od overených výrobcov, akými sú napríklad Sika, Den Braven, Ceresit či Hasoft. Tekutá hydroizolácia, hydroizolácia striech, základov či gumoasfaltová hydroizolácia, hydroizolácie do interiéru aj exteriéru, špeciálne kúpeľnové hydroizolácie aj hydroizolácie pivníc spoločne s potrebnými doplnkami zabezpečia, že všetko potrebné nakúpite na jednom mieste, online, bez potreby strácania času cestovaním do bežných obchodov.

 

Najpredávanejšie

0
100 10100
Značky
 
Balenie
Farba
Použitie

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.