Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Transparentný silikón

5 položiek celkom
SIKA 67.50.jpg
€9,83 bez DPH
€11,80

Prípravok na vodnej báze bez obsahu rozpúšťadiel určený na zahladzovanie povrchu čerstvo aplikovaných Sikaflex® produktov.

neutralny silikon oxim 310ml denbraven dobrykutil sk 1
€3,67 bez DPH
€4,40

Tmelenie škár medzi oknom a murivom,tesnenie kovov, PVC, polyesteru, polystyrénu, lakovaného dreva, betón, VZT, potrubia.  

Odstraňovač silikónu 100ml
€3,67 bez DPH
€4,40
sanitarny silikon 310ml denbraven dobrykutil sk
€3,33 bez DPH
€4

Na škárovanie obkladov, umývadiel, bidetov, pisoárov, WC mís, spŕch, kuchynských liniek a iné.

univerzalny silikon 310ml denbraven dobrykutil sk
€3,08 bez DPH
€3,70

Pre využitie v domácnosti.  

Asi najširšie využitie má práve transparentný silikón. Obľúbeným kvôli bezfarebnosti nie je len v toaletách, kúpeľniach či kuchyniach, ale použiť ho je možné tiež napríklad na tmelenie škár medzi oknom a murivom, na tesnenie kovov, PVC, lakovaného dreva, polyesteru, polystyrénu, betónu, vzduchotechniky, potrubí a podobne.

Prečítajte si popis uvedený pri produkte. Vďaka tomu jednoducho zistíte, či je daný silikón vhodný pre vami žiadanú činnosť, aj ak nie ste skúsený majster. Nezabudnite zároveň na kúpu pištole na tmel, prípadne na odstraňovač silikónu pre prípad, že sa silikón objaví aj tam, kde ste si to neželali. Silikónovanie s produktami od značkových výrobcov je skutočne hračka!