Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Tmely, silikóny, lepidlá

Podľa čoho zistiť, ktorý tmel je správny? Ako rozlíšiť aký druh silikónu je vhodný do kúpeľne? S nami sa nepomýlite. Dobrý kutil má vždy dobré rady a nápady a tak presne viete, čo nakupujete a na čo konkrétne sa daný produkt hodí. Stačí si prečítať stručný a zrozumiteľný popis pri každom výrobku.Viac ako 120 produktov z kategórie tmely, silikóny a lepidlá sme rozdelili do 5 najčastejšie vyhľadávaných podkategórií – lepiace pásky; tmel; silikón; lepidlá; PUR pena, vďaka čomu bude vaše vyhľadávanie ešte jednoduchšie a efektívnejšie. V tmeloch napríklad nechýba tmel na drevo ani tmel na auto, v silikónoch nájdete univerzálne, transparentné aj sanitárne silikóny, lepidlá sú ďalej rozdelené podľa materiálu na napríklad lepidlá na drevo, na polystyrén, na plasty či obklad.

Vo filtroch odporúčame prezrieť si okrem ceny aj ponuku označenú ako AKCIA alebo TIP so skvelými ponukami a keďže našu ponuku stále rozširujeme, zaujímavým môže byť aj vyfiltrovanie noviniek.

 

Najpredávanejšie

0
55 1055
Značky
 
 
 
 
Balenie
Dĺžka
Farba
Šírka
Typ

Stránka 1 z 11 - 170 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 11 - 170 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.