Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Tmel na drevo

Vedeli ste, koľko rôznych spoločností vyrába tmel na drevo? Dobrý kutil vás nechce obmedzovať jednou či dvomi značkami a výber toho najvhodnejšieho tmelu nechá na vás. V ponuke má tmel na drevo od DenBraven, Sika, Penosil a ďalšie. Prečítajte si opis každého produktu a rozhodnite sa pre ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim predstavám. Samozrejmosťou je množstvo farieb tak, aby ste tmel mohli nakombinovať ku farbám spájaného podkladu.

Ako príklad môžeme uviesť tmel na drevo DREVOKITT značky KITTFORT s výborným hodnotením od zákazníkov. Je vhodný na opravu prasklín, kazov a rýh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách v interiéri aj exteriéri. Dostupný vo farbách orech, dub, buk aj borovica.

Z i nej kategórie, čo sa možností využitia týka, je SIKAFLEX 11C. Ako už názov prezrádza, výrobcom je na Slovensku veľmi známa a obľúbená spoločnosť SIKA. Je to pružný lepiaci a tesniaci tmel na báze polyuretánu. Okrem dreva výborne utesní aj kov či betón a okolo prestupov vytvorí zvukovú izoláciu. Aplikuje sa ručne alebo vzduchovou pištoľou. Vo vzorkovníku je šedá, hnedá, béžová a biela farba.

 

 

Najpredávanejšie

1
7 117
Značky
Balenie
Farba

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.