Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Tmel na drevo

Najpredávanejšie

Sikaflex
 
€7,50
(€6,25 bez DPH)
6 položiek celkom
Sikaflex
€6,25 bez DPH
€7,50

Trvalo pružný polyuretanový tmel pre lepenie, tmelenie, špárovanie. Viacúčelové lepidlo   

TECHMAT 10.015
€2,17 bez DPH
€2,60

Lepiaci tmel Nail&Fix má tiež označenie tekutý klinec. Je to univerzálny lepiaci tmel vhodný na väčšinu stavebných materiálov.

Akrylovy tmel expres b
Novinka
€2 bez DPH
€2,40

Pre rýchlu výstavbu. Zatmelíte a môžete sa sprchovať. Rada EXPRES LINE.

Akrylovy tmel na sadrokartony
€1,92 bez DPH
€2,30

Jednozložkový škárovací tmel na sadrokartón . Po vytvrdnutí pretierateľný.

akrylovy tmel
€1,50 bez DPH
€1,80

Škárovací tesniaci tmel, bez rozpúšťadiel. Na drevo, SDK, vhodný aj na oceľ, betón, murivo

nmce4uuj1p
€1,17 bez DPH
€1,40

Na opravu prasklín, kazov a rýh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.

Vedeli ste, koľko rôznych spoločností vyrába tmel na drevo? Dobrý kutil vás nechce obmedzovať jednou či dvomi značkami a výber toho najvhodnejšieho tmelu nechá na vás. V ponuke má tmel na drevo od DenBraven, Sika, Penosil a ďalšie. Prečítajte si opis každého produktu a rozhodnite sa pre ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim predstavám. Samozrejmosťou je množstvo farieb tak, aby ste tmel mohli nakombinovať ku farbám spájaného podkladu.

Ako príklad môžeme uviesť tmel na drevo DREVOKITT značky KITTFORT s výborným hodnotením od zákazníkov. Je vhodný na opravu prasklín, kazov a rýh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách v interiéri aj exteriéri. Dostupný vo farbách orech, dub, buk aj borovica.

Z i nej kategórie, čo sa možností využitia týka, je SIKAFLEX 11C. Ako už názov prezrádza, výrobcom je na Slovensku veľmi známa a obľúbená spoločnosť SIKA. Je to pružný lepiaci a tesniaci tmel na báze polyuretánu. Okrem dreva výborne utesní aj kov či betón a okolo prestupov vytvorí zvukovú izoláciu. Aplikuje sa ručne alebo vzduchovou pištoľou. Vo vzorkovníku je šedá, hnedá, béžová a biela farba.