Samonivelizácia

Najpredávanejšie

BAUMIT 007.006
 
€17,40 / ks
(€14,50 bez DPH)
1 položiek celkom
BAUMIT 007.006
€14,50 bez DPH
€17,40 / ks

Univerzálna...

Kód: BAUMIT 007.006

Na prípravu kvalitne realizovanej podlahy používajte nivelizačné materiály od overených výrobcov. Vďaka nim dokážete vyrovnať podkladovú vrstvu do roviny. Nezabúdajte, že nivelizácia musí byť rovnakého druhu ako podklad. To znamená, že ak je podklad cementový, aj nivelizácia musí byť cementová. Ak je podklad anhydridový, aj nivelizáciu musíte zvoliť anhydridovú. Výnimkou sú univerzálne samonivelizačné stierky na sadrovej báze, ktoré sú vhodné na vyrovnávanie cementových aj anhydridových poterov.


V ponuke dobrého kutila nechýbajú cementové, anhydridové ani univerzálne samonivelizačné stierky a potery od značkových výrobcov Baumit či Cemix. Vďaka dostatočným skladovým zásobám a doručeniu na vami určené miesto, môžete mať zvolený stavebný materiál už čoskoro na stavbe. Bez nutnosti behania po kamenných obchodoch. Šetrite váš čas aj čas vašich majstrov. Objednávajte online, objednávajte výhodne!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie