Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Sadra

Jedným zo základných materiálov na menšie opravy stien, vyrovnávanie nerovností, vyplňovanie elektroinštalačných rýh a pod. je sadra. V našej ponuke je šedá aj biela farba v rôznych hmotnostných baleniach od overeného výrobcu HET. Táto univerzálna sadra je vhodná na stavebné, vodoinštalatérske, kúrenárske i elektrikárske práce.

Výborne sa hodí ako podkladový materiál pre maľovanie, v prípade, že potrebujete vyrovnať nerovnosti na stene, napríklad po klinčekoch, ktoré doteraz držali obrázky či fotografie. Je vhodná na aplikáciu na rôzne povrchy, napríklad na sadrokartón, omietku, panel či murivo.

Dobrý kutil má väčšinu produktov skladom, sadru nevynímajúc. Vďaka širokému výberu produktov a možnosti odvozu až k vám domov, online nákupom v našom eshope šetríte čas aj peniaze.

 
0
2 102
Značky
Balenie
   
 • Skladom

  Sadra HET je prípravok na vypĺňanie dier a nerovností podkladu. Univerzálna sadra pre vodoinštalačné, kúrenárske, elektroinstalačné a stavebné práce.


  od €0,41 bez DPH
  od €0,49 / ks
  Výrobca: HET

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.