Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Riedidlá

Dobrý kutil má pre vás vždy dobre rady a nápady. Ak hľadáte riedilo, prečítajte si informácie o danom druhu riedidla. Riedidlá sú označované písmenom a číslom, napríklad riedidlo S 6001 či riedilo C 6000.

Podľa toho, čo budete riediť, budete potrebovať ten správny kód. Ak budete riediť farbu, prečítajte si priamo na farbe, ktoré označenie riedidla potrebujete hľadať. Riedidlá sa tiež používajú ako čistiaci prostriedok po maľovaní. Farba vďaka riedidlu zíde jednoducho nie len zo štetca, ale aj z vašich rúk.

V eshope u dobrého kutila si môžete vybrať balenia s rôznym objemom, vďaka čomu môžete kúpiť množstvo presne aké potrebujete. Riedidlá sa štandardne dodávajú v sklenených fľašiach alebo plechovkách a sú bezfarebné.

 
1
20 1120
Značky
Balenie
Použitie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Skladom

  Technický benzín 3,4l  Elastik


  €5,83 bez DPH
  €7 / ks
     
  Výrobca: Elastik
 • Skladom

  Používa sa na riedenie syntetických náterových látok.


  od €1,17 bez DPH
  od €1,40 / ks
  Výrobca: Elastik
 • Skladom

  Riedidlo C-6000 sa používa na riedenie nitrocelulózových náterových látok, na prípravky pre ochranu podvozkov automobilov, čistenie náradia.


  od €1,08 bez DPH
  od €1,29 / ks
  Výrobca: Elastik
 • Skladom

  Najčastejšie využitie riedidla S 6006 je na riedenie syntetických náterových látok, ktoré ľahko zasychajú na vzduchu.


  od €1,08 bez DPH
  od €1,29 / ks
  Výrobca: Elastik
 •  
 • Skladom

  Riedidlo S6001 sa používa na riedenie syntetických náterov a malieb, ktoré voľne zasychajú priamo na vzduchu a sú nanášané striekaním


  od €0,99 bez DPH
  od €1,19 / ks
  Výrobca: Elastik

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.