Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Polyuretánový tmel

Polyuretánové tmely možno zaradiť medzi špeciálne. Ako aj u ostatných produktov, aj v tomto prípade ponúkame tmely od overených výrobcov. Polyuretánový tmel od spoločnosti SIKA je určený pre utesnenie vodonepriepustných konštrukcií a upevnenie bobtnajúcich ? profilov.

Medzi hlavné výhody polyuretánových tmelov patrí, že sú vo vode nerozpustné, majú dlhú životnosť, svoj objem postupne zvyšujú tak, aby nedochádzalo k poškodeniu čerstvého betónu pri jeho tvrdnutí. Tieto tmely sú ľahko prispôsobiteľné na utesnenie rôznych detailov a výhodou je tiež ich výborná priľnavosť na rôzne druhy povrchov.

Aj tmely máme skladom pripravené na okamžité odoslanie na vami zvolenú adresu.

 

Najpredávanejšie

6
12 1612
Značky
Balenie
Farba

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Skladom

  SikaSwell S-2 je 1 komponentný bobtnajúci tesniaci tmel na báze polyuretánu, ktorý napučiava pri kontakte s vodou. Je určený pre utesnenie vodonepriepustných konštrukcií a upevnenie bobtnajúcich profilov.


  €9,25 bez DPH
  €11,10 / ks
     
  Výrobca: SIKA
 • Skladom

  Trvalo pružný polyuretanový tmel pre lepenie, tmelenie, špárovanie. Viacúčelové lepidlo   


  €5,50 bez DPH
  €6,60 / ks
  Výrobca: SIKA

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.