CENU DOPRAVY pri obj. s celkovou hmotnosťou nad 40kg (posielané na palete) VÁM SPRAVÍME INDIVIDUÁLNE. Prosíme o POTVRDENIE OBJEDNÁVKY, následne Vás budeme KONTAKTOVAŤ.

Penová obojstranná páska 19mm/5m

Kód: HASOFT 16.04
Akcia
Neohodnotené
Značka: Hasoft
€3,49 –11 %
2755 penova obojstranna paska 19mm 5m
€3,49 –11 % €3,10 €2,58 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
13.4.2021

PENOVÁ OBOJSTRANKA drží aj na stene

Detailné informácie

Podrobný popis

PENOVÁ OBOJSTRANKA je vhodná na lepenie hladkých povrchov. Maximálnu priľnavosť dosahuje 24 hodín po nalepení. Používa sa na montáž zrkadiel, pri výrobe nábytku, v sanitárnej oblasti a pri výstavbe veľtržných stánkov, ďalej pri zariaďovaní obchodov, na trvalú montáž emblémov, clon, profilov, hákov, nástenných držiakov a obloženia zo skla, ocele, hliníka a plastu.

PENOVÁ OBOJSTRANKA je samolepiaca páska zložená zo stlačiteľného penového polyetylénu a obojstranne naneseného silne lepiaceho polyakrylátového lepidla krytého ochranným pásikom.

výhody, použitie:

  • nosič odolný voči pretrhnutiu
  • pružný nosič
  • vysoká priľnavosť lepidla
  • dobrá dotyková lepivosť
  • veľmi dobrá odolnosť voči starnutiu

aplikácia:

PENOVÁ OBOJSTRANKA musí byť kvôli závislosti pevnosti lepeného spoja na podklade najprv vyskúšaná na konkrétnom mieste použitia. Podklad musí byť suchý, zbavený nečistôt, prachu, tukov a olejov. Je nutné dodržiavať dimenzovanie plochy lepiacej pásky v závislosti od hmotnosti a druhu nalepovaného predmetu. Pre lepenie zrkadiel platí:

  • minimálne 70 cm pásky / 1,0 kg hmotnosti!

Dodatočné parametre

Kategória: Obojstranné
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: