Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Ochranné pomôcky

Často zanedbávanou je ochrana zdravia pri práci. Na ochranných pomôckach si majstri pri bežných činnostiach, akými sú napríklad maľovanie, pílenie dreva či škrabanie starej farby zo steny, nedávajú príliš záležať. Prach a iné nečistoty však aj v menšom množstve škodia dýchacím cestám, hrubšie čiastočky, napríklad piliny, farba, či omietka môžu poškodiť zrak.

Dobrý kutil je presvedčený, že aj pri obyčajnom maľovaní stien v byte nie je na škodu zaobstarať si napríklad ochranné okuliare. Tie majú viacstranné využitie a môžu vydržať pri občasnom používaní roky. Ochranné okuliare z ponuky dobrého kutila sú vhodné aj pre majstrov s dioptrickými okuliarmi a obsahujú vrstvu proti zahmlievaniu. Dýchacie cesty vám zase od prachu ochráni Storch maska proti prachu. Je vhodná pre domácich kutilov na hobby použitie v prašnom prostredí.

 
1
28 1128
Značky
Typ

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.