Obrubníky

3 položiek celkom
zahradna palisada 7cm FALISADE Happy Cross fastrade dobrykutil sk
Akcia Akce
€26,55 –2 %
€21,67 bez DPH
€26

Záhradná palisáda s pojazdnou plochou pre kosačku.Pre obruby záhonov, vymedzenie plôch okolo kríkov, stromov, lemovanie plotových stien

Neviditelny obrubnik OBRUBNICK 45 80x45x1035mm fastrade dobrykutil sk
€3,99 bez DPH
€4,79

Neviditeľný skrytý obrubník umožní ľahko od seba oddeliť dva rôzne povrchy, ako je tráva a dlažba, kamienky a tráva

kotviaci prvok k obrubnick45 fastrade dobrykutil sk
€2,71 bez DPH
€3,25

Kotviaci prvok k neviditeľnému obrubníku OBRUBNICK 45. Minimálny odporúčaný počet kotiev na obrubnick sú 3 kusy  

Žiadna krásna záhrada sa nezaobíde bez záhradných obrubníkov či palisád. Vytvorte na terase či v záhrade zaujímavé kontrasty medzi trávou a dlažbou, vyplňte priestor v okolí kríkov a záhonov ozdobným štrkom či drevenou kôrou tak, aby vám nepadali na trávnik.

Záhradná palisáda od značkového výrobcu FASTRADE s pojazdnou plochou pre kosačku sa hodí všade tam, kde by ste museli trávnik strihať ručne. Oceníte ju najmä ako obrubu záhonov, pri vymedzení plôch okolo kríkov, stromov či lemovaní plotových stien.

Neviditeľný obrubník z našej ponuky, taktiež od výrobcu FASTRADE, sa vyznačuje trvanlivosťou, mechanickou odolnosťou, pružnosťou a jednoduchou inštaláciou. Vďaka tomu, že je ľahko ohýbateľný môžete vytvárať rôzne zaujímavé tvary, oblúky krivky či kružnice nevynímajúc. Jeho praktickosť podčiarkuje žliabok, do ktorého je možné aplikovať káble či hadicu.

Záhradné obrubníky aj palisády, rovnako ako aj ďalší tovar z našej širokej ponuky môžeme doviezť až k dverám vášho domu a vďaka vernostnému programu nakupujete u dobrého kutila ešte výhodnejšie.