Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Lepidlo na sklo

Dobrý kutil má pre vás vždy dobré rady a nápady. Ak hľadáte špičkové, spoľahlivé a účinné lepidlo na sklo, z našej ponuky si určite vyberiete. Svetoznáme lepidlá Mamut, špeciálne lepidlá na zrkadlá od spoločnosti DenBraven, „zmotané klince“ v lepiacej páske od spoločnosti HASOFT či veľmi obľúbený tradičný Chemopren zabezpečia, že vaše lepenie sa stane naozaj hračkou.

Jednoduché objednávanie, prehľadná navigácia na stránke, množstvo produktov označených ako akcia, tip či novinka, široká ponuka kvalitných produktov, doprava na vami určené miesto a výborný vernostný program zaručujú, že už nemusíte strácať čas návštevou kamenných obchodov. Nie len lepidlá nakúpite rýchlo, bezpečne a výhodne!

 
2
23 1223
Značky
Balenie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • lepidlo v paske hasoft dobrykutil sk Novinka
  Skladom

  Obojstranná lepiaca páska / zmotané klince - lepidlo v páske na materiály, ktoré sa ťažko zlepujú.

   


  €18,38 bez DPH
  €22,05 / ks
     
  Výrobca: Hasoft
 • mamut glue CRYSTAL 290 ml transparent denbraven dobrykutil sk Tip
  Skladom

  Pre všetky transparentné (priesvitné) lepenia pri údržbe, opravách, výstavbe a montážach v domácnosti.

   


  €6,25 bez DPH
  €7,50 / ks
     
  Výrobca: DenBraven
 • sk mamut glue high tack 2017 Tip
  Skladom

  DenBraven MAMUT GLUE (High tack) prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. Nahrádza klince, skrutky a nity.


  €5,67 bez DPH
  €6,80 / ks
     
  Výrobca: DenBraven
 • Vypredané

  Na lepenie zrkadiel, dekoratívnych a akustických obkladov, na betón, omietkové murivo, keramické obklady, sadrokartón, drevotriesku.


  €4,63 bez DPH
  €5,55 / ks
     
  Výrobca: DenBraven
 •  
 • Skladom

  Použitie: drevo, plasty, guma, kov, sklo, korok, kartón


  od €1,99 bez DPH
  od €2,39 / ks
  Výrobca: Pattex

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.