Hydroizolácia plochej strechy

Najpredávanejšie

Ceresit CR 90 Crystaliser
€35,22 –5 %
Ceresit CR 90 Crystaliser
Skladom (29 ks)
Kód: CERESIT CR 90
Pôvodne: €35,22  (–5 %)
€33,42 / ks
(€27,85 bez DPH)
gumoasfaltova penetrace denbit disper as denbraven dobrykutil sk
€24,99 –9 %
DenBit Gumoasfaltová penetrácia DISPER AS 5kg
Skladom (6 ks)
Kód: DENBRAVEN 12.06
Pôvodne: €24,99  (–9 %)
€22,70 / ks
(€18,92 bez DPH)
gumoasfaltova hydroizolácia denbit disper dn dobrykutil sk
od €9,50–7 %
Gumoasfaltová hydroizolácia DenBit DenBraven
Skladom (7 ks)
Kód: DENBRAVEN 14.15
Pôvodne: €9,50  (–7 %)
od €8,88 / ks
(od €7,40 bez DPH)
3 položiek celkom
gumoasfaltova penetrace denbit disper as denbraven dobrykutil sk
€24,99 –9 %
€18,92 bez DPH
€22,70 / ks
+ ďalšie
Kód: DENBRAVEN 12.06
gumoasfaltova hydroizolácia denbit disper dn dobrykutil sk
od €9,50–7 %
od €7,40 bez DPH
od €8,88 / ks

Na suché a mierne...

+ ďalšie
Kód: DENBRAVEN 14.15
Ceresit CR 90 Crystaliser
Novinka Tip
€35,22 –5 %
€27,85 bez DPH
€33,42 / ks

Cementom viazaná...

Kód: CERESIT CR 90

Hydroizoláciu strechy v žiadnom prípade nepodceňujte. Kvalitný izolačný systém v potrebnej skladbe a odborná, profesionálna montáž preverenou spoločnosťou alebo skúseným strechárom je základom k tomu, aby ste mali od problémov so zatekaním či vlhkosťou pokoj na možno aj desiatky rokov. Bez ohľadu na to, či ide o plochú strechu v novom rodinnom či bytovom dome alebo o rekonštrukciu starej strechy. Na výbere materiálov a realizátora si preto dajte záležať. V prípade cenových ponúk porovnávajte hrušky s hruškami, cena sa totiž môže líšiť práve kvôli rozdielom v kvalite použitých materiálov. Informujte sa o skladbe strechy a dozrite, aby bola zabezpečená skladba podľa projektu. Na druhej strane, kvalitný strechár Vám vie poradiť niekedy aj efektívnejšie riešenie, ako projektant. Je na Vás, komu budete veriť viac. Len nech nie je vašou prioritou len cena... Rozmýšľate, akým materiálom čo najlepšie zaizolovať plochú strechu proti vlhkosti a vode? Na hydroizoláciu striech odporúčame špecializované produkty od spoločnosti Den Braven.


Gumoasfaltová penetrácia DenBit DISPER AS je vodou riediteľná bitúmenová emulzia, ľahko modifikovaná syntetickým kaučukom. Obsahuje veľký podiel asfaltu a živice, vďaka čomu je elastická a silne priľnavá k povrchu. Používa sa ako roztok určený pre vytvorenie penetračnej a adhezívnej vrstvy pod hydroizolačné nátery a asfaltové pásy. Je ideálna na penetráciu podkladov z betónu, tehál, dreva aj z plechu. Taktiež je vhodná ako penetrácia pod tepelne zvariteľné pásy. Emulzia je odolná voči slabým kyselinám a zásadám, možno ju použiť v bezprostrednom kontakte s polystyrénom. Vyznačuje sa výbornou penetračnou schopnosťou, rýchlym schnutím, odolnosťou voči slabým kyselinám a zásadám a bezpečnosťou pri kontakte s polystyrénom.

Gumoasfaltová hydroizolácia DenBit DISPER DNvšestranné využitie. Je možné ju aplikovať na betón a podobné minerálne podklady, cementové a cementovo-vápenné omietky, eternit, lepenku a ďalšie materiály na bitúmenovej báze a podklady ošetrené penetráciou DenBit DISPER AS.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie