Zapojte sa do Vernostného programu - stačí sa zaregistrovať pri nákupe. Praktické rady nájdete v sekcii BLOG. Tovar, ktorý máme skladom, DORUČÍME na druhý deň.

Farba na betón

Betón je, vďaka prijateľnej cene a všestrannému použitiu, jedným z najpoužívanejších stavebných materiálov. Pred aplikáciou vrchného náteru je potrebné betónový podklad na náter pripraviť. Základom je, aby bol podklad dostatočne vyzretý, štandardne sa udáva, že by mal mať minimálne 28 dní. Nesmie sa drobiť, musí byť dostatočne pevný. Následne je dobré betónový podklad ošetriť napríklad nariedeným Slovakrylom.

Dobrý kutil má pre vás vždy širokú ponuku produktov za výhodné ceny, dopravu až k dverám domu a dobré rady a nápady, ktoré sú celkom zdarma. Ochotne vám poradí aj s výberom najvhodnejšej farby na betón či laku na kameň.

 

Najpredávanejšie

4
39 1439
Značky
 
Balenie
Farba

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

   
 • Skladom

  Renolast je asfaltohliníková náterová hmota.


  €13,42 bez DPH
  €16,10 / ks
     
 • fc184c336eeb37db7f75d334a1e49454 mmf250x250 Novinka
  Skladom

  Farba na betón Hydroban, svetlošedá/šedá

  Hydroban je syntetická vodeodolná náterová látka na nátery betónu a iných materiálov, ktoré je potrebné chrániť pred vlhkosťou. Vhodný je tiež ako ochranný a protiprašný náter.


  od €10,50 bez DPH
  od €12,60 / ks
 • Skladom

  Odstraňovač Extra slúži na odstraňovanie starých náterov z dreva, železa, betónu a kameňa, odstraňuje vodouriediteľné syntetické a iné staré nátery.


  €7,33 bez DPH
  €8,80 / ks
     
  Výrobca: Color Company
 • Skladom

  NENASÁVAJ – odpudzuje vodu, ktorá robí škodu


  od €6,63 bez DPH
  od €7,95 / ks
  Výrobca: Hasoft
 •  
 • Skladom

  Podkladová a vrchná farba vodou riediteľná vhodná na vonkajšie a vnútorné nátery dreva, drevovláknitých a drevotrieskových materiálov.


  €6,25 bez DPH
  €7,50 / ks
     
 • Skladom

  Slovlak Granit lak na kameň je vysoko kvalitný bezfarebný lak vhodný na ošetrenie prírodného a umelého kameňa alebo taktiež na umelé stavebné materiály a dekoratívne sadrové doplnky


  od €5,99 bez DPH
  od €7,19 / ks
 • Skladom

  €5,33 bez DPH
  €6,40 / ks
  Výrobca: Wurth
 • Skladom

  Slovakryl je univerzálny náter na drevo, kov a betón, a vodouriediteľná podkladová i vrchná farba.


  od €4,42 bez DPH
  od €5,30 / ks
  Výrobca: Slovakryl
 •  
 • Skladom

  Táto univerzálna farba v širokej škále odtieňov RAL je vhodná na hobby aj profi aplikácie, k použitiu na kov, drevo, keramiku, kameň, betón, sklo a niektoré plasty v kombinácii so základom na plasty.


  od €3,92 bez DPH
  od €4,70 / ks
 • akrylova farba na drevo matna het dobrykutil sk 1 Akcia
  Skladom - posledný kus

  Matná, vodou riediteľná farba na vnútorné aj vonkajšie použitie na drevo a kov.

   

  €5,30 (–23 %)
  €3,42 bez DPH
  €4,10 / ks
  Výrobca: HET

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Prehliadaním nášho webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Zároveň ste sa oboznámili aj so spracovávaním osobných údajov.