FAQ - často kladené otázky

Kto sme?

dobrykutil.sk je internetový obchod, ktorý vznikol ako nový predajný kanál stavebnín MPL Stavro, s.r.o. v Trenčíne na Rybárskej 3. Sortiment tovaru v stavebninách je široký a hlavné piliere spoločnosti sú zamerané na:

  1. dom
  2. kúpeľňu
  3. záhradu

 

Dobrykutil.sk vám prináša skúsenosti hlavne z oblasti farieb, náradia, hydroizolácii a lepidiel. V sortimente môžete nájsť aj vybavenie kúpeľne - vane, rebríkové radiátory a príslušenstvo k ním. Rovnako máme dlhoročné skúsenosti v oblasti kúpeľnového dizajnu, o čom sa môžete presvedčiť aj u nás na predajni, kde máme profesionálne zariadené kúpeľnové štúdio.

Aká je doba doručenia tovaru?

Termín dodania tovaru závisí od jeho dostupnosti. Tovar držíme skladom, avšak vplyvom dodávok od našich dodávateľov, môže občas prísť ku vypredaniu zásob. Hneď po tom ako nám príde potvrdzujúci e-mail o Vašej objednávke, preverujeme dostupnosť tovaru u nás na sklade alebo u našich dodávateľov. Hneď po preverení, Vás kontaktujeme a informujeme o termíne dodania (ak je dlhší ako 3-4 dní a nie je to uvedené pri produkte). V prípade otázok o dostupnosti nás prosím neváhajte kontaktovať, či už telefonicky alebo emailom.
 

Je možné si zakúpený tovar vyzdvihnÚť na predajni?

Áno, ponúkame takúto možnosť. O pripravenosti tovaru k vyzdvihnutiu Vás budeme vždy informovať, poprípade nás neváhajte kontaktovať.

Adresa predajne: Stavebniny MPL STAVRO, Rybárska 3, 911 01 Trenčín.

Aké sú otváracie hodiny kamennej predajne?

Pondelok - Piatok  - 7.00 - 16.00

Sobota - 7.00 - 12.00

Čo by som mal vedieť pred nákupom?